Kopanito All Star Soccer

1.0

5.0

1

Futbolun tadını çıkarmanın en eğlenceli yolu

62.6k

Bu uygulamayı oyla

Kopanito All Star Soccer her sene çıkan daha ciddi ve gerçekçi futbol oyunlarının çoğundan daha eğlenceli ve çekişmeli bir oyun deneyimi sunan bir oyundur. Ofsaytları, faulleri ve hakemleri unutun. Burada önemli olan tek şey daha fazla gol atmak.

Kopanito All Star Soccer'da her takım altı oyuncudan oluşur (beş oyuncu ve bir kaleci). Oyuncularınızın görünüşlerini ve oynama tarzlarını uyarlayabilirsiniz. Bazı oyuncuların yeteneklerini, bazılarının hızlarını, bazılarının da güçlerini arttırabilirsiniz. Bazılarının daha iyi şut çekmesini, bazılarınınsa daha iyi pas atmasını sağlayabilirsiniz. Her oyuncu eşsizdir.

Oyun 100'den fazla milli takımdan oyuncu içerdiği için her oyuncun eşsiz olması anlamlıdır. İçerdiği takımlar her Dünya Kupasına katılan takımlar (Brezilya, Almanya ve İspanya gibi) ve daha az bilinen takımlardır (Filistin, Zimbabwe ve Vietnam).

Kopanito All Star Soccer'ın mekaniği oldukça gelenekseldir; ancak yine de onu tamamen eşsiz yapan bazı öğeleri vardır. Örneğin gol atmak için bir şut çektiğinizde bir yavaş hareket kamerası aktif hale gelir ve vuruşu ayarlamanız için birkaç saniyeniz olur. Başlangıçta biraz tuhaf gelir ama zamanla alışırsınız.

Oyunun en iyi özelliklerinden biri aynı bilgisayarda dört arkadaşa kadar beraber oynayabilmenizdir. Sadece bilgisayara beş kontrolör bağlamalısınız, bir oyuncu da klavyeyi kullanır, böylece tamamen insan kontrollü bir takım oluşturabilirsiniz (kaleci hariç).

Kopanito All Star Soccer çok eğlenceli, orijinal ve muhteşem bir futbol oyunudur. Grafikleri olağanüstüdür: Oyuncular çok detaylıdır ve bazı özel efektler (kaleler, ağlar) süperdir. Çok etkileyici bir oyundur ve demo versiyonu bile sizi şaşkına çevirecektir.
Uptodown X